Ticari Danışmanlık Hizmetleri

İhracat, Pazar araştırması, Müşteri Analizi ve Müşteri araştırması, E-Ticaret, E-İhracat, İhracat eğitimleri alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Mal ve hizmet ihracatına yönelik devlet desteklerine ilişkin süreçleri dijital ortamda yürütüyoruz.

Stratejik kararlar vermede ihtiyaç duyulan ürünler, müşteriler, rakipler hakkında istihbarat topluyor ve analiz ediyoruz.

Türkiye’deki  ihracat yapmak isteyen firmalara destek sağlamak amacıyla profesyonel anlamda ihracat danışmanlığı vermekteyiz.

Potansiyel Hedef Pazar ülkelerinin çeşitli analizler vasıtasıyla tespit edilerek raporlanması ile ihracatın anahtarını size teslim ediyoruz.

Tespit edilen Hedef Pazar ülkeleri içerinde bulunan potansiyel ithalatçı, toptancı, üretici, son kullanıcı vd. sınıflardaki faal olan şirketlerin tarafınıza raporlanması ile pazarlama faaliyetlerinizin kalitesini arttırıyoruz.

https://fikracat.com/wp-content/uploads/2021/01/e-ticaret2-1280x854.jpg

FikracatE-Ticaret

Firmalara, ürün ve hizmetlerini dijital mecralardan duyurmak ve satışını yapabilmeleri için e-ticaret stratejileri ve eğitimleri veriyoruz.

https://fikracat.com/wp-content/uploads/2021/01/e-ihracat-1280x854.jpg

FikracatE-İhracat

Online satış kanalları üzerinden alınan yurtdışı adresli siparişleri, bireysel müşteri adına düzenleyip mikro ihracat olarak çıkışını yapıyoruz.

Firmaların ihracat departmanlarında görev alan personellere, süreçleri yürütebilecek  ve başarıya ulaştırabilecek seviyeye gelmeleri için eğitimler düzenliyoruz.

Open chat
1
Merhaba! Fikracat' a Hoşgeldiniz...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?